obrázek bez popisu

Velký bazén: 25.5°C brouzdaliště: 22.3°C vzduch: 15.6°C

Služby

AKTIVITY NA KOUPALIŠTI

Návštěvníci mají k dispozici velký, téměř padesátimetrový bazén, dvě skluzavky a zónu s možností skákání do vody. Bazén má hloubku od 120 do 180 cm s pozvolna klesajícím dnem. Má celkem 6 vstupů, z toho jeden je vybaven nerezovými schody (2017)

Koupaliště je uzpůsobeno pro všechny zájmové skupiny z řad rodin, seniorů či sportovně aktivních lidí. Rodiny s dětmi uvítají brouzdaliště, skákací hrad, trampolínu nebo dětské hřiště. Sportovně naladění návštěvníci si mohou zahrát beach volejbal či ping pong a dále mohou využít každodenního ranního a večerního kondičního plavání.


Široký sortiment rychlého občerstvení uspokojí i náročné zákazníky.


Každý prázdninový víkend se můžete těšit na aqua aerobic, animační kroužek pro děti nebo na promítání filmů v letním kině Koupák, který se nachází v areálu koupaliště. Držitelé celosezónních permanentek mají vstup do kina zdarma.


HRACÍ KOUTEK U BUFETU

U bufetu je nově zbudovaná skluzavka pro děti do 12 let s houpačkami a dvěma pískovišti. Koutek najdete hned vedle nekuřácké zóny u bufetu.

BROUZDALIŠTĚ

V roce 2016 bylo vybudováno nové nerezové brouzdaliště s aktivními prvky, jako je vodní skluzavka, vodní zvon a vodní ježek. Brouzdaliště tvoří dva spojené bazény s maximální hloubkou 40 cm a jsou určeny pro nejmenší děti do 6 let.

BEACH VOLEJBAL

Hřiště základních parametrů. Míč je k zapůjčení v pokladně oproti záloze. V roce 2017, proběhla revitalizace a bylo doplněno celkově 18 tun písku.

SKÁKACÍ HRAD

Od roku 2017 je nově v dolní části koupaliště vytvořen pro děti vyhrazený prostor se skákacím hradem, stíněným posezením pro rodiče a samoobslužným bufetem s Delikomatem na kávu. Novinkou je také možnost dát si z automatu kávu, nikoliv z instantních přípravků, ale přímo z čerstvě namleté kávy a lze také platit kartou. 

PING PONG

Na koupališti máme i pingpongový stůl. Pálky a míčky jsou k zapůjčení v pokladně oproti záloze.